MÖBLER / Bord / Bord 12994333

nr 1299 4333

Bord

Gustaviansk stil. Bredd: 110 cm. Djup: 75 cm. Höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

måndag 6 januari 2020
kl 18:02:49

Den Gustavianska stilen
Superellipsbordet